KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13566448
nr 1356 6448
Poul Ströyer
(1923-1996), Sverige
Blandteknik, Diptyk, Signerad, ramens innermått: 58x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:54:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Poul Ströyer
Läs mer om Poul Ströyer